Usługi

pomiar-box-min

Bezpłatnie* wymierzymy Twój pokój za Ciebie!
Jeżeli chcesz mieć pewność, że zamawiasz odpowiednią ilość pokrycia podłogowego (paneli, wykładziny), skorzystaj z naszej usługi pomiaru pomieszczenia. Nasz wykwalifikowany montażysta na miejscu dokona oceny podłoża i udzieli porad dotyczących wyboru odpowiedniego produktu. Po pomiarze wyliczy potrzebną ilość materiałów (z uwzględnieniem np. wzoru) oraz określi rodzaj odpowiednich akcesoriów (takich jak listwy, narożniki, podkład) potrzebnych do montażu.
Dokładny pomiar jest szczególnie ważny w przypadku, gdy w pomieszczeniu znajdują się wnęki, łuki lub inne nierówności.
* Na terenie Olsztyna nie pobieramy opłat za powyższa usługę. Dojazd montażysty do Klienta w Olsztynie, jest bezpłatny.

dowoz-min

Sposób i koszty dostawy:

 • odbiór osobisty w sklepie – bezpłatnie,
 • transport sklepowy - NA TERENIE OLSZTYNA
  - dla produktów o długości przekraczającej 2,30 m lub wadze powyżej 20 kg- 50,00zł
 • przesyłka kurierska - NA TERENIE POLSKI
  - dla produktów o długości nie przekraczającej 2,30 m i wadze do 20 kg - od 50,00 zł
 Koszt transportu ustalenia indywidualne:
 • Poza granicami Olsztyna koszt transportu sklepowego jest uzależniony od odległości miejsca dostawy siedziby sklepu.Po 
 • Koszt transportu kurierem dla produktów standardowych wynosi 50,00zł (max. długość przesyłki to 2,30 m). 
 • W przypadku zamówienia więcej niż jednego produktu koszt transportu kurierem jest ustalany indywidualnie. 
 • Odbierając towar od kuriera bądź z transportu sklepowego Kupujący jest zobowiązany do sprawdzenia, czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu.

 

montaz-min

Większość materiałów dostępnych u Nas w sklepie wymaga montażu,zamawiając usługę montażu przez Naszą firmę oszczędzają Państwo 15% na materiale dzięki obowiązującej uldze na towary przeznaczone do budownictwa mieszkaniowego. Pozwala to na uzyskanie 8% stawki VAT zarówno na montowany produkt, jak i na usługę (w przypadku układania podłóg w pomieszczeniach mieszkalnych ).
 
PRZYKŁAD: Panele kosztują 50 zł za m2. Potrzebne jest 50 m2. Wartość zakupu to 2500,00 zł. Przy skorzystaniu z usługi montażu, po przeliczeniu stawki VAT, koszt zakupu paneli wyniesie zaledwie 2195,12 zł
- OSZCZĘDNOŚĆ - aż 304,88 zł!
Świadczona przez nas usługa montażu zapewnia dodatkowo pełną gwarancję na zakupione produkty (oraz ich montaż). Czas oczekiwania na montaż to ok. 2-7 dni roboczych**, a czas jego wykonania (w większości przypadków) nie przekracza 2 dni. 

 

 

obszywanie-min

Jest to usługa polegająca wykończeniu brzegów chodnika lub wykładziny nicią w kolorze zbliżonym do kolorystyki wykładziny lub chodnika. W przypadku chodników odcień może się nieznacznie różnić od koloru obszycia fabrycznego -

Koszt obszycia 1 mb produktu nićmi w wybranym kolorze wynosi 4,50 zł za każdy rozpoczęty metr bieżący. 

 

 

ciecie-box-min

Dla Państwa komfortu wycinamy zarówno wykładziny dywanowe jak i elastyczne.

Cięcie standardowe:
Wyciąć można kształt prosty - jedyne co muszą Państwo zrobić to do zamówienia dodać rysunek poglądowy z wymiarami jakie Państwo chcą uzyskać, a My wykładzinę przytniemy według wytycznych. Oczywiście odcięty fragment też zostanie zapakowany razem z dociętą wykładziną!

Możesz także zamówić niestandardowe cięcie - wytniemy praktycznie każdy kształt, jednak przy bardziej skomplikowanych wzorach potrzebny będzie szablon.  Odpowiednio przyciętą wykładzinę dywanową można obszyć, aby uzyskać bardziej estetyczny i trwały efekt. Koszt usługi docinania niestandardowego (inne kształty lub wzdłuż rolki wykładziny) wynosi 3,00 zł brutto za każdy rozpoczęty metr bieżący.

 

 

porada-architekta-min

Wychodzimy do Państwo z oferta konsultacji projektu wykończenia wnętrz. W każdą środę i po wcześniejszym kontakcie telefonicznym  mogą Państwo u Nas w sklepie bezpłatnie skonsultować swoje pomysły z architektem wnętrz który pomoże Państwu, oraz odpowie na wszelkie pytania związanie w problemem urządzenia mieszkania bądź domu.

 

 

baza-wachowcow-min

Na przestrzeni lat nawiązaliśmy współpracę z rzetelnymi fachowcami, których nie wstydzimy się polecać. Wykonują usługi w różnych sektorach szeroko pojętej "wykończeniówki".
W Naszej bazie mamy:

 • płytkarzy
 • szpachlarzy 
 • malarzy
 • posadzkarze
 • tynkarze
 • montażyści drzwi
 • architekci wnętrz
 • architekci

probki-min

Oto trzy powody, dla których warto wypożyczyć próbkę produktu:

 1. Zdjęcie oglądane na monitorze nie oddaje w pełni kolorystyki ani struktury powierzchni – próbka trzymana w dłoni rozwieje wszystkie wątpliwości.
 2. Przed zakupem wymarzonej podłogi warto sprawdzić, czy jej kolor pasuje do mebli i ulubionych dodatków.Ponieważ na odbiór kolorów w znaczniej mierze działa światło słoneczne najlepiej wybrana podłogę położyc w miejscu w którym ma faktycznie być ułożona.
 3. Porozmawiaj z bliskim o remoncie – łatwiej będzie podjąć decyzję o wyborze podłogi, jeśli każdy domownik obejrzy próbkę.

Wielkie zmiany małym kosztem:

 • koszt wypożyczenia jednej próbki to jedynie 20 zł w formie zwrotnej kaucji
 • wymiary próbki wykładzin: 40 x 60 cm
 • wymiary próbek paneli,podłóg drewnianych - od 50 x 120 cm wzwyż

UWAGA!
W sklepach możecie Państwo kupić próbki wybranych paneli laminowanych, wykładzin dywanowych i elastycznych w małych formatach. Niewielka próbka nie odda jednak bogatej struktury drewna, dlatego jeśli szukają Państwo podłogi drewnianej, to zapraszamy do Naszego sklepu stacjonarnego, gdzie obejrzycie duże próbniki.