Usługi

pomiar-box-min

Nie pobieramy opłat za pomiary wykonywane na terenie Olsztyna i okolic!

Jeżeli chcesz mieć pewność, że zamawiasz odpowiednią ilość pokrycia podłogowego (paneli, wykładziny), skorzystaj z naszej usługi pomiaru pomieszczenia. Nasz wykwalifikowany montażysta na miejscu dokona oceny podłoża i udzieli porad dotyczących wyboru odpowiedniego produktu. Po pomiarze wyliczy potrzebną ilość materiałów (z uwzględnieniem np. wzoru) oraz określi rodzaj odpowiednich akcesoriów (takich jak listwy, narożniki, podkład) potrzebnych do montażu.
Dokładny pomiar jest szczególnie ważny w przypadku, gdy w pomieszczeniu znajdują się wnęki, łuki lub inne nierówności.

dowoz-min

W przypadku zakupu materiałów z usługą montażu dowóz do klienta wykonujemy bezpłatnie! 

Zakupione u nas materiały dowozimy do klientów z Olsztyna i okolic w cenie 50 zł. W innych przypadkach koszty transportu ustalane są indywidualne.

 

montaz-min

Oferujemy profesjonalny montaż zakupionych u nas produktów!

Nasi montażyści posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z pokryciami podłogowymi. Zadowoleni klienci oraz dobre recenzje które znajdą Państwo na naszej stronie świadczą o wysokiej fachowości wykonywanych montaży.

obszywanie-min

Obszywamy wykładziny!

Na życzenie klienta obszywamy brzegi wykładziny nicią lub lamówką. W ten sposób możemy uzyskać wysokiej jakości dywan lub chodnik.

 

ciecie-box-min

Przycinamy wykładziny dywanowe i PCV!

Przycinamy zarówno wykładziny dywanowe jak i elastyczne. Dla klientów którzy zakupili wykładzinę w naszym sklepie docięcia do prostych kształtów wykonujemy bezpłatnie. W pozostałych przypadkach koszty cięcia ustalane są indywidualnie.

 

 

porada-architekta-min

Fachowo doradzamy naszym klientom!

Jesteśmy w stanie przekazać Państwu wiedzę na temat wszystkich obecnych na rynku pokryć podłogowych. Pomożemy dobrać odpowiedni dla danej inwestycji materiał i technologię. Naszym klientom doradzamy również w kwestii aranżacji wnętrz.

 

 

 

baza-wachowcow-min

Współpracujemy z wykwalifikowanymi fachowcami!

Na przestrzeni lat nawiązaliśmy współpracę z rzetelnymi fachowcami, których nie wstydzimy się polecać. Wykonują usługi w różnych sektorach szeroko pojętej "wykończeniówki".

W Naszej bazie mamy:

 • posadzkarzy,
 • montażystów drzwi,
 • montażystów sztukaterii,
 • malarzy,
 • szpachlarzy,
 • tynkarzy,
 • płytkarzy,
 • architektów wnętrz.

probki-min

Wypożyczamy próbki naszych produktów!

Oto trzy powody, dla których warto wypożyczyć próbkę:

 1. Zdjęcie oglądane na monitorze nie oddaje w pełni kolorystyki ani struktury powierzchni – próbka trzymana w dłoni rozwieje wszystkie wątpliwości.
 2. Przed zakupem wymarzonej podłogi warto sprawdzić, czy jej kolor pasuje do mebli i ulubionych dodatków.
 3. Porozmawiaj z bliskim o remoncie – łatwiej będzie podjąć decyzję o wyborze podłogi, jeśli każdy domownik obejrzy próbkę.